darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Lubrykanty i żele na bazie silikonu analne

Masz ochotę na seks analny? Aby zapewnić sobie bezpieczną, komfortową i przyjemną zabawę, zapewnij odpowiednie nawilżenie. Z pomocą przychodzą lubrykanty na bazie silikonu – odpowiedni poślizg gwarantowany.

Jak działają żele analne silikonowe?

Żele analne na bazie silikonu to produkty zapewniające odpowiedni poślizg. Zmniejszają tarcie, zapobiegając powstawaniu uszkodzeń odbytnicy. Warto bowiem pamiętać, że nie jest ona przystosowana fizjologicznie i – w przeciwieństwie do pochwy – nie ulega nawilżeniu.

Niewielka ilość żelu silikonowego wystarczy, aby uzyskać odpowiedni efekt. Poślizg utrzymuje się przez długi czas – to oznacza możliwość czerpania przyjemności z seksu „od tyłu”.

Kiedy sięgnąć po lubrykanty na bazie silikonu?

Lubrykanty na bazie silikonu to świetne rozwiązanie, jeśli:

  • zależy Ci na mocniejszym nawilżeniu,
  • seks analny ma się odbyć w wodzie,
  • nie korzystasz z gadżetów erotycznych (niektóre akcesoria mogą zostać uszkodzone).

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór żeli silikonowych. Wśród nich są produkty stymulujące, rozgrzewające, a nawet… relaksujące. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów, co jest gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości.

Lubrykanty pomagają zadbać o bezpieczny i komfortowy seks analny. Jeśli wybierzesz odpowiedni produkt, szybko przekonasz się o tym, jak wiele przyjemności niesie takie zbliżenie. 

Zastanawiasz się, który żel analny silikonowy wybrać? Chętnie pomożemy w doborze optymalnego rozwiązania – skontaktuj się z nami.