• Kategorie
  • Parametry
  • Stymulatory prostaty bez wibracji

Nexus - Masażer prostaty - Neo
Nexus - Masażer prostaty - Neo
Chwilowo niedostępny
Nexus - Masażer prostaty - Neo
Nexus - Masażer prostaty - Neo
Chwilowo niedostępny
Nexus - Masażer prostaty - Glide
Nexus - Masażer prostaty - Glide
Chwilowo niedostępny

Stymulator prostat bez wibracji to klasyczny sex gadżet, przy pomocy którego wykonasz rozkoszny masaż tej ważnej strefy erogennej męskiego ciała. Dają Ci pełną kontrolę nad zabawą i sprawiają, że doświadczasz zupełnie nowego wymiaru ekstazy. Już po kilku próbach zakochasz się w tej zabawie – zarówno solo, jak i (jeśli chcesz) w towarzystwie ukochanej osoby. Dodaj zabawom analnym pikanterii i zafunduj sobie przyjemność, na jaką zasługujesz!

Czemu warto sięgnąć po stymulator prostaty bez wibracji?

Stymulator prostaty bez wibracji zostały przygotowane z myślą o pieszczotach punktu „P” – ich kształt zaprojektowano tak, aby precyzyjnie trafiały we wrażliwą strefę i pozwoliły Ci poczuć maksimum rozkoszy. Zabawa z nimi jest ciekawym elementem gry wstępnej i nie tylko. Możesz samodzielnie przejąć kontrolę nad tempem czy głębokością penetracji i… nigdy nie musisz się obawiać, że w trakcie igraszek zabraknie Ci prądu!

Przygotowaliśmy szeroki wybór stymulatorów – wszystkie to markowe gadżety, które gwarantują higienę i bezpieczeństwo. Poznaj je bliżej i zamów!

Wiarygodne i potwierdzone opinie o sklepie:

 

Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg  screenshot_20190626_165708(1).jpg                                                  Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg