darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Lubrykanty i żele na bazie silikonu nawilżające

Lubrykanty i żele na bazie silikonu nawilżające to te, których potrzebujesz, jeśli zależy Ci na naprawdę porządnym poślizgu w trakcie seksu lub gry wstępnej. Zawartość silikonu sprawia, że nie ma mowy o nawet najmniejszym, nieprzyjemnym tarciu. 

Lubrykanty i żele na bazie silikonu nawilżające – maksimum poślizgu, mega przyjemność!

Dlatego mając je pod ręką, możesz sobie pozwolić na więcej – i to również podczas zabaw z tylnym wejściem. Jeśli potrzebujesz właśnie takiego rozwiązania – jesteś w dobrym miejscu. Nasz sex shop przygotował dla Ciebie najlepsze na rynku lubrykanty i żele na bazie silikonu nawilżające. To markowe produkty, uznane w branży erotycznej, które pokochało szerokie grono osób na całym świecie. Teraz Ty możesz dołączyć do grupy ich fanów!

Jak wykorzystać lubrykanty i żele na bazie silikonu nawilżające?

Tego typu lubrykanty znajdują bardzo szeroki zakres zastosowań. Sięgnij po nie, jeżeli:

  • potrzebujesz maksymalnego nawilżenia podczas seksu – lubrykanty silikonowe zapewniają nieziemski poślizg. Ale uwaga! Nie współpracują dobrze z prezerwatywami lateksowymi,
  • planujesz stymulację tylnego wejścia ukochanej osoby – zwiększą bezpieczeństwo zabawy i zapobiegną powstawaniu otarć naskórka,
  • korzystasz z gadżetów wykonanych z metalu czy szkła – z nimi lubrykanty na bazie silikonu współpracują doskonale. Unikaj ich jednak w połączeniu z gadżetami z silikonu medycznego, lateksu i innych tworzyw sztucznych.

Maksymalne nawilżenie gwarantowane!

Dlaczego warto zamówić lubrykant na bazie silikonu na RedArena.pl?

Mamy dla Ciebie najlepsze żele intymne na bazie silikonu, jakie są dostępne na rynku. Sprawdzone, efektywne i bezpieczne formuły podniosą satysfakcję Twojego życia erotycznego. Zapewniamy również bardzo dyskretną przesyłkę. Czegokolwiek nie zamówisz z naszego sklepu intymnego, zawsze masz 100% gwarancji, że zawartość paczki pozostanie Twoją słodką tajemnicą. Zapraszamy na zakupy! A jeśli masz jakieś pytania lub nie wiesz, co wybrać, śmiało skontaktuj się. Z chęcią Ci pomożemy!

 

DYSKRETNA DOSTAWA
inpost-redarena poczta-polska-redarena