darmowa-wysyłka dyskretna-paczka zwrot-30-dni.jpg zakupy-bez-logowania.jpg

 

  • Kategorie
  • Filtry
  • Żele intymne na bazie wody rozgrzewające

Żele intymne na bazie wody rozgrzewająca to propozycja na zmysłowy wieczór – zarówno solo, jak i we dwoje. 

Żele intymne na bazie wody rozgrzewające: baw się zmysłami!

Wyobraź sobie, że pieszczoty, których doświadcza Twoje ciało, są wzmocnione przyjemnie rozchodzącym się ciepłem potęgującym doznania. To naprawdę możliwe! Wystarczy, że sięgniesz po żele intymne o właściwościach rozgrzewających. Te najlepsze znajdziesz w naszym sklepie erotycznym online.

Jak działają żele intymne na bazie wody rozgrzewające?

Zasada działania takich żeli jest prosta: ich skład został wzbogacony o wyjątkowe substancje rozgrzewające, które powodują, że w miejscu aplikacji odczuwasz przyjemne ciepło. Jest jeszcze bardziej intensywne, kiedy ta strefa jest pieszczona – czy to ustami lub dłońmi ukochanej osoby, czy to przy pomocy ulubionego sex gadżetu. Jeśli jeszcze nie było Ci dane spróbować, jakie to odczucie – koniecznie musisz to zmienić. Teraz to proste, ponieważ w naszym sex shopie on-line znajdziesz szeroką gamę żeli intymnych o tych wyjątkowych właściwościach.

Jak można wykorzystać takie lubrykanty?

Zasadniczo: tego typu żele nawilżające możesz wykorzystać dokładnie tak jak chcesz. Czyli?

  • Zaaplikuj żel na strefy erogenne ciała – własnego i ukochanej osoby. Wykonaj przy jego pomocy rozgrzewający, zmysłowy masaż, który będzie idealnym wstępem do dalszej zabawy.
  • Wykorzystaj go jako nawilżenie strefy intymnej w trakcie stosunku – zapewnij sobie i ukochanej osobie mocniejsze wrażenia.
  • Śmiało sięgnij po niego, kiedy korzystasz z zabawek erotycznych, np. z wibratora czy masturbatoralubrykant na bazie wody nie zaszkodzi Twoim gadżetom, ponieważ nie wchodzi w reakcję z tworzywami, z których są wykonane.
  • Skorzystaj z żelu rozgrzewającego przy seksie oralnym.

Jak widzisz, przed Tobą cała moc rozkosznych możliwości. Wybierz zatem odpowiednią wersję żelu rozgrzewającego i zafunduj sobie prawdziwą gorącą noc, popołudnie albo poranek. Wybór należy do Ciebie! Zamów, a my zadbamy o szybką i dyskretną dostawę.

 


Dyskretna dostawa:   screenshot_20190626_165457(1).jpg  dpd(1).jpg  inpost(2).jpg                                                    Bezpieczne płatności: payu.jpg bluemedia-logo-1.jpg  paypal(1).jpg  platnosc-przy-odbiorze.jpg