darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Żele intymne na bazie wody smakowe

Żele intymne na bazie wody smakowe to propozycja dla miłośników wyrafinowanej gry zmysłów oraz eksplorowania ciała ukochanej osoby za pomocą ust i języka. Jeśli masz ochotę jeszcze bardziej zintensyfikować przyjemność – tak, aby popłynęła i do Ciebie, i do osoby, z którą oddajesz się rozkoszy – smakowy lubrykant będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Żele intymne na bazie wody smakowe – idealne do seksu oralnego

Lubrykant smakowy na bazie wody wykorzystasz zarówno bezpośrednio podczas pieszczenia ciała ukochanej osoby (np. w trakcie seksu oralnego), jak również w połączeniu z sex gadżetami oraz prezerwatywami. Są w 100% bezpieczne!

Jak działają żele intymne na bazie wody smakowe?

Żele intymne na bazie wody smakowe to przede wszystkim lubrykanty, a więc kosmetyki erotyczne, których zadaniem jest nawilżanie i zapewnienie dobrego poślizgu. Sprawiają więc, że strefy erogenne – Jej i Jego – stają się przyjemnie wilgotne i gotowe na nawet najbardziej szaloną zabawę. Ale to przecież nie wszystko!

Lubrykant, zwłaszcza ten smakowy, możesz wykorzystać:

  • podczas zabawy, w której sięgasz po swoje ulubione gadżety erotyczne, np. wibrator czy masturbator,
  • w trakcie seksu oralnego – przyjemny, owocowy lub inny, smak uprzyjemni Ci pieszczenie partnera lub partnerki.

 

Możesz go również wykorzystać jako środek zwiększający poślizg. Ale uwaga! Sięgaj po niego raczej podczas seksu waginalnego, a nie analnego. Do zabaw z tylnym wejściem wykorzystaj specjalne lubrykanty przeznaczone do tego celu.

Dlaczego warto zamówić lubrykant smakowy u nas?

Korzystając z oferty naszego sex shopu, masz szansę zamówić markowe, sprawdzone i bezpieczne smakowe żele intymne na bazie wody. To produkty renomowanych i cenionych w branży erotycznej wytwórców, które spełniają normy obowiązujące na terenie UE. Jeśli masz wątpliwości, który wybrać, śmiało się z nami skontaktuj – podpowiemy! A jeżeli chcesz wybierać samodzielnie – kieruj się przede wszystkim smakiem oraz pojemnością i kształtem butelki. 100% dyskrecji wysyłki masz zawsze gwarantowane!