darmowa-dostawa dyskretna-paczka 30dni-na-zwrot zakupy-bez-rejestracji
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Żele na bazie wody analne

Seks analny daje mnóstwo rozkoszy – pod warunkiem uzyskania optymalnego poślizgu. W osiągnięciu tego efekty pomagają żele na bazie wody. Sięgnij po sprawdzone rozwiązania i poznaj zupełnie nowy wymiar przyjemności. 

Jak działają żele analne na bazie wody?

Dla wielu osób to właśnie seks analny jest źródłem niesamowitych orgazmów. Aby dać sobie szansę na osiągnięcie ogromnej rozkoszy, warto sięgnąć po żele analne na bazie wody – dzięki nim można poradzić sobie z dyskomfortem i bólem. Trzeba bowiem pamiętać, że odbytnica nie jest fizycznie przygotowana do odbywania stosunków i nie wytwarza śluzu – jak pochwa.

Za zapewnienie odpowiedniego poziomu nawilżenia odpowiadają właśnie żele na bazie wody. Tego rodzaju lubrykanty eliminują tarcie, zapewniając doskonały poślizg.

Wybierz lubrykant dopasowany do potrzeb

 Nasz asortyment obejmuje specjalne lubrykanty na bazie wody, które stanowią doskonałe wsparcie w trakcie seksu analnego. Eliminują tarcie, dając 100% bezpieczeństwa. Ponadto nie uszkadzają gadżetów erotycznych, które bardzo często stosowane są podczas stymulacji odbytnicy.

Dostępne w ofercie preparaty pochodzą od sprawdzonych producentów. Są bezpieczne – nie uczulają, są pozbawione zapachu. Wyróżniają się wydajnością – jedno opakowanie wystarczy na długi czas.

Wybierz sprawdzony lubrykant, by poznać przyjemne oblicze seksu analnego. Zapewniamy, że zamówiony produkt dotrze do Ciebie w sposób dyskretny.


DYSKRETNA DOSTAWA
inpost-redarena poczta-polska-redarena

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI
PAYU-LOGO_GRADIENT_RGB(1).jpg

 


  • UWAGA

Sklep z produktami dla dorosłych. Czy posiadasz 18 lat?